Shitet shtepia URGJENT

Shitet nga: Haki 11 Sht 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

36 000 EUR   54 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Numri i kateve: 1 kat
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Fushë Kosovë
Shes shtepinë urgjent për arsye mjekimi jasht vendit. Ose ndrroj me naj banesë me dy dhoma të fjetjes deri në katin e 5.

Shtëpia është në periferi të fushë Kosovës në lagjen Nakaradë. 15-20 min ecje në këmbë deri në qendër.

Shtëpia është e re, njëkatëshe. Ka njësallon me kuzhin dhe dy dhoma të fjetjes, banjo dhe korridori. Dritaret e plastikës. 5 ari oborri. Në dy anë ka rrugë. Ujë rrymë kanalizim. Tavani me knauf dhe izolim.

Cmimin deri tash e ka pas 48600. Cmimin e kom zbrit ne 36000. I fundit. Për ma lir mos thirr.

044 447 885 - 049 273 117
Viber: +386 49 273 117
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim