Shitet villa lluksoze

Shitet nga: Blerim 23 Nën 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

175 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 250 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet villa e ndertuar me standardet me te larta .E projektuar dhe ndertuar nga inxhinier me pervojë shumë vjeqare.
Villa shtrihet ne nje siperfaqe prej 3.3 ari .200 metra nga rruga kryesore ku mbretëron një qetësi absolute për të jetuar.
Ujësjellësi i lidhur me Batllavë ku garanton ujë 24 orë ( i vetmi vend në Kosovë ).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim