Shtëpia në shitje në Fushë Kosovë

Shitet nga: Korab 16 Nën 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 000 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shesim shtëpinë në Fushë Kosovë, në anën e kundërt të shkollës "Mihal Grameno".
Në parcelë gjenden dy shtëpia; njëra katërdhomëshe dhe tjetra njëdhomëshe.
Shtëpia katërdhomëshe përbëhet nga: Qëndrimi ditor, dy dhoma të fjetjes, kuzhina, tryezaria dhe banjo.
Shtëpia tjetër përbëhet nga: Qëndrimi ditor (shërben edhe si dhomë fjetje), kuzhina, banjo, garazha dhe bodrumi.
Oborri ka sipërfaqe 6 ari, i mbjellur me pemë dhe lule të ndryshme.
Lokacioni: Fushë Kosovë
Adresa: Rruga "Azem Bejta"
Numri i telefonit celular dhe Viber: +377 45 285 856
email: korab_kraja@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim