Shtepi me troll Sllatinë

Shitet nga: besnik 24 Shk 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: sllatinë
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet shtepia me troll para dhe anash trolli osht ne pozit shum te mir shtepia osht e banushme e gatshme rrugen e asfaltuar deri te dera e trollit bunarin para shtepis trolli dalje ne rrug ka gjonsin 40 metra 049666963
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim