34 ARI TRUE, FUSHE KOSOVE..PER NDERTIM TE LARTË

Shitet nga: SEZAI 14 Tet 08:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
☻SHITEN 34 ARI TRUELL NË PJESEN E DJATHTË FUSHE KOSOVE >PRISHTINË, PRAPA SPITALIT EUROMEDIT NË RRUGEN "TAHIR ZEMAJ"
☻VENDI ESHTE NE FORME KATRORI
☻VENDI KA RRUGË KADASTRALTË ASFALLTUAR DHE TE GJERE, UJ , KANALIZIM , RRYME...
☻QMIMI 10.000 euro/ari FIX

☺TEL: +386 49 820 261 VIBER
☺TEL: 044 313 205
☻TEL; 049 629 945
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim