46 ARI TOKË NË UGLAR , FUSHË KOSOVË

Shitet nga: 07 Shk 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
☻TOKA ESHTE BUZË ASFALLTIT 19m
☻VENDI KA INFRASTRUKTUREN E PLOTË pra
UJ,RRYMË, KANALIZIM DHE RRUGË TE ASFALLTUAR......
☻VENDI ESHTE I PERSHTATSHEM PER NDARJE NE TROJE APO OBJEKTE AFARISTE....
☻QMIMI: 2.500 ero per ari I DISKUTUESHEM

044/313 205
TEL: +386 49 524 660 VIBER
TEL:+386 49 820 261 VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim