5 ari truall ne Fushe Kosove

Shitet nga: Agjensioni Dion 28 Dhj 12:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 000 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shiten 5 ari truall, mbrapa Mobilerise Mob In, ne Fushe Kosove. Trualli eshte i pershtatshem per jetese dhe ploteson te gjitha kushtet. Qmimi eshte 9.000 euro per ari, qmimi diskutohet.

Agjensioni DION
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim