6 ARI TRUELL NË FUSHE KOSOVE...

Shitet nga: ZENA 07 Tet 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
◘SHITET TRUALLI NE FUSHE KOSOVE,. TRUALLI =PLLACI KA GJITHE INFRASTRUKTUREN >UJ, KANALIZIM. RRUGE TË ASFALLTUAR, RRYME ETJ......

◘SIPERFAQJA 600 m2 KA FORMEN E KATRORI

◘DOKUMENTACIONI DHE VENDI MUND TE SHIQOHET DHE VERIFIKOHEN NE ÇDO KOHE
☻ QMIMI: 4500/ ari dmth. 27.000 ero FIX
TEL ..049/ 820 261
TEL: 044 313 205

☻ +386 49 820 261 VIBER
☻ +386 49 524 660 VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim