2 HEKTAR E 60 ARI TOKË NË FUSHE KOSOVE...

Shitet nga: ZENA 18 Sht 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
◘SHITET TOKA 2.60.00 ha NE ZK FUSHE KOSOVE,.
☻TOKA ESHTE BUZË HEKURRUDHES DHE RRUGES 200 m
◘TOKA ESHTE BUZË BINAREVE TË TRENIT PRAPA "MAXI" APO "CITY PARK" FUSHE KOSOVE.

◘DOKUMENTACIONI DHE VENDI MUND TE SHIQOHET DHE VERIFIKOHEN NE ÇDO KOHE
☻ QMIMI: 2300/ ari FIX
TEL ..049/ 629 945
TEL: 044 313 205

☻ +386 49 820 261 VIBER
☻ +386 49 524 660 VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim