25 ARI TRUELL NDERTIMI I LEJUAR

Shitet nga: SEZAI 21 Maj 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
☻SHITEN 25 ARI TRUELL NE UGLAR KK GRAQANICA AFER FUSHE KOSOVES
☻ TRUELLI KA INFRASTRUKTUREN E PLOTË DHE NJI SHTEPI TE DOBET
☻VENDI ESHTE BUZË RRUGES TE ASFALLTUAR
☻TRUELLI ESHTE LARG "PETROLL COMPANIS" NE FUSHE KOSOVE 250m. DHE ESHTE BUZË RRUGES TE ASFALLTUAR AFER 70m
☻VENDI KA FORMË KATRORI
☻ TEL: 044 313 205 ZENA
☻049/ 629 945 ZENA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim