4 HEKTAR TOKË F. KOSOVE

Shitet nga: SEZAI 20 Qer 08:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
☻SHITEN 4 HEKTAR TOKË NE FUSHE KOSOVES
☻ VENDI KA RRUGË KADASTRALE TE GJERE 6m.
☻VENDI ESHTE LARG HEKURUDHES DHE RRUGES SE ASFALLTUAR 500m.
☻VENDI GJENDET NË ZONEN INDUSTRIALE TE F. KOSOVES PRAPA BETONJERKES "TREGTIA"
☻VENDI NUK NDAHET
☻VENDI KA FORMË KATRORI
QMIMI:1200 euro per ARI
☻TEL: 045/242 101
☻049/ 524 660
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim