Shiten 3 ari truall në Fushë Kosovë

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Dion Sot 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Sipërfaqe: 300 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Fushë Kosovë
Shiten 3 ari truall, mbrapa TEB Bankes, afer Kryqit, Fushe Kosove. Trualli eshte i pershtatshem per jetese dhe ploteson te gjitha kushtet. dimenzijonet 13 m gjonsia kurse 23 m gjatsine Qmimi eshte 8.500 euro per ari, qmimi diskutohet.

Agjensioni DION në Prishtinë
038 220 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim