Shitet Trolli ne bardh i vogel

Shitet nga: ismet 30 Gsh 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Adresa: Ara ne Bardh te vogel
Sipërfaqe: 3390 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Trolli ka infrastrukturen komplet ka poziten shume te pershtatshme per ndertim dhe biznes mundeni me ardhun dhe me pa
shitet nga ISMETI 044843383
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim