Shitet toka me hapësirë 5.8 ari, mbrapa Petrol Com

Shitet nga: Isa Derguti 24 Maj 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Uglarë
Sipërfaqe: 5.8 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet toka me hapësirë 5.8 ari, mbrapa Petrol Companys.

Çmimi sipas marrëveshjes.

Po ashtu posedojmë të gjitha dokumentet kadastrale sa i përket tokës, dmth çdo gjë është në rregull sa i përket dokumenteve.

Të gjithë te interesuarit mund te thërrasin në këta numra kontaktues 044214948 dhe 044593268, nga ora 08:00 deri 20:00.

Presim blerës serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim