TOKË 60 ARI, PRAPA TERMINALIT NE F. KOSOVE

Shitet nga: ZENA 07 Tet 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
☻ SHITEN 60 ARI TOKË NE BRESJE ZK FUSHË KOSOVË
☻ VENDI ESHTE PRAPA TERMINALIT TE RI NE FUSHE KOSOVE
☻VENDI KA RRUGË, NGA TRI DREJTIME TE GJËRE 6m DHE 10m
☻ vendi i pershtetshem per biznes apo lagje te vikendicave etj

# Qmimi:1500 €/ ari

☻VENDI MUND TE SHIQOHET NË Q'DO KOHË.
☻ VIBER +386 49 524 660
☻ TEL: 044/ 313 205 ZENA
☻TEL: 049/ 629 945
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim