TOKË- TRUELL prej 20 ari ZK FUSHË KOSOVË

Shitet nga: GOJNOVCI 09 Krr 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
◘ SHES 20 ari TOKË PRAPA "MAXI" DHE " ETC" APO 200m LARRG PARKUT TË MADH QË ESHTE NË RREGULLIM E SIPER....
◘ VENDI KA RRUGË KADASTRALE TË GJËRË 6m
☻NDRROHET EDHE ME BANESË 2 DHOMESHE NE NDERTESEN "APOLLONIA 1 " DERI NE KATIN E TRETE....
◘ DIMENZIONET: 55m X 36m
◘ BUZË RRUGËS ËSHTË 55m
◘ VENDI I PËRSHTATSHEM PER BANIM A PO BIZNES.
☻ Numri i Parcelles 124-8 ZK FUSHË KOSOVË
☻ VENDI MUND TE NDAHET EDHE NE 10 ARI

QMIMI: I VOLITESHEM VETEM 2000 EURO/ARI
TEL: 044/313 205 ZENA
TEL: +386 49 524 660 VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim