TOKË NË FUSHË KOSOVË, 1.65 HEKTAR

Shitet nga: 08 Gsh 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
☻☻SHITET TOKA ME SIPERFAQE 1 HEKTAR E 65 ARI

☻TOKA GJENDET PRAPA " HIB PETROL" DHE HEKURRUDHES F.KOSOVE >SHKUP
☻ TOKA GJENDET NË ZONEN KADASTRALE FUSHË KOSOVË
☻QMIMI 1400 euro / ari FIX.....

☻TEL: 049/ 629 945
☻ TEL: 044/313 205
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim