TROJE>SHTEPIJA>BANESA>ARA BUJQESORE> MALE.etj..

Shitet nga: GOJNOVCI Dje 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR   1 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
☻ SHTEPIJA,TROJE ,BANESA, TOKA BUJQËSORE , MALE ..ME SIPERFAQE TËNDRYSHME DHE QMIME TE VOLITSHME..

☻ SHUMË DHE SHUMË OFERTA TJERA....ME QMIME SHUME TE LIRA EJANI BINDENI NË KRAHASIM ME TE TJERETË........


☻ VENDET JANË ME DOKUMENTACION NË RREGULL.....
☻PRANOJ DHE OFERTA PER SHITJE TE PATUNDESHMERIS TUAJ
☻QMIMET : TË VOLITSHME, JA VLEN ME I SHIQUE DHE............
☻TEL: 049/820261
☻TEL; 044/313 205
☻TEL: 045 242 101 GOJNOVCI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim