TRUELL 20 ARI NE FUSHE KOSOVE

Shitet nga: SEZAI 13 Shk 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Ì☻☻ SHITEN 20 ARI TOKË-TRUELL NË ZK FUSHE KOSOVE
☻ NUMRI I PARCELLES 124/8 ZK F. KOSOVE
☻VENDI GJENDET PRAPA " BETOMJERKES TE TREGTISË" 500m DHE RRUGES SE ASFALLTUAR

☻ VENDI KA RRUGË KADASTRALE TE GJERE 6m

☻DIMENZIONET :55.50m X 36m BUZË RRUGES 55.50m.

☻ DOKUMENTACIONI NË RREGULL.PERKTHIMI I MENJIHERSHEM

☻QMIMI : 2500 ero/ari I DISKUTUESHEM
☻☻TEL: 044/313 205 ZENA
☻☻ :TEL +386 49 524 660 VIBER ZENA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim