Toka afer Airoportit

Shitet nga: .. 19 Tet 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 7400 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shes token ne sllatin afer airoportit toka ka gjithsejt 74 ari dhe ka dalje ne rrugen e airoportit e pershtatshme per biznes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim