Toka ne magjistralen Prishtin-Pej afer Hekurudhes

Shitet nga: .. 05 Dhj 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Adresa: Henc , Fush Kosov
Sipërfaqe: 2700 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet toka ne henc me qasje ne hekurudh afer magjistrales Prishtin-Pej toka ka 28 ari ka infrastruktur te rregulluar e pershtatshme per biznes dhe troje banimi .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim