Toke prej 20 ari ne Fushe Kosove

Shitet nga: GOJNOVCI 31 Mar 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
◘ SHES 20 ari TOKË PRAPA "CITY PARK" A PO "MAXI" DHE " ETC"
◘ VENDI KA RRUGË KADASTRALE TË GJËRË 6m
◘ DIMENZIONET: 55m X 36m
◘ BUZË RRUGËS ËSHTË 55m
◘ VENDI I PËRSHTATSHEM PER BANIM A PO BIZNES.
☻ Numri i Parcelles 124-8 ZK FUSHË KOSOVË
☻ VENDI MUND TE NDAHET EDHE NE 10 ARI

☻QMIMI: I VOLITESHEM VETEM 2000 EURO/ARI

TEL: 044/313 205 ZENA
TEL: +386 49 524 660 VIBER ZENA .....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim