Troje per banim nga 5 deri 40 ari

Shitet nga: liridon berisha Dje 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 080 EUR   1 200 EUR

Adresa: fush kosove
Sipërfaqe: 5000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Fushë Kosovë
shesim troje per banim nga 5 deri 20 ari toka gjindet ne lokacion 3 km nga fush kosova. esht ne pozit te rrafshet posedon 3 rrug nje lart nje posht dhe nje anash ,parcellizimi behet nga 5 deri 20 ari qmimi sipas marrveshjes bazohet na ari ,perkthimi behet menjeher toka esht emer timin perso.per me shum info kontakto numrin 045 545 100
Viber +37745545100
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim