Truall prej 6 ari ne Fushe Kosove

Shitet nga: 02 Jan 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: FUSHE KOSOVE
Sipërfaqe: 600 m2
Komuna: Fushë Kosovë
☻SHES 6 ARI TRUEL NE FUSHE KOSOVE
☻TROLLI KA: RRUGE TE ASFALLTUAR, RRYME, UJ,KANALIZIM...
☻ISHTE MA PARË SHTEPI TASH SKA ...
☻VENDI MUND TE SHIQOHET NE C'DO KOHE
☻DOKUMENTACIONI NE RREGULL
☻PRONARI 1/1
☻PERKTHIMI BEHET MENJIHERE.

QMIMI: 4300 ero /ari FIX
TEL: 049/820 261 DHE 045/242 101
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim