Leshohet Lokali Me Qera ne Fushe Kosove(Kodi 181)

Shitet nga: jeti 06 Dhj 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Agjencioni JETI shpk leshon me qera.Lokali eshte me siperfaqe 230m2 e pershtatshme per shume aktivitete afariste preferohen per Call center per zyre,market ose aktivitete tjera te ngjashme, gjenden ne nje Lokacion frekuentue.

Qmimi 800euro

Te interesuarit mund te na kontaktojn ne keta nr:
+38649217979
+38649594343(viber)

ose e-mail : jeti-shpk@hotmail.com

Ju Mirpresim.!

Agjensioni ''JETI '' sh.p.k
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim