Drita per Amstrong

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Fitimi 06 Dhj 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shiten dritat 4*18 wat jane the montune Ne lokal jane 19 copa.arsyja e shitjes eshte se kom month dritat Lled edhe po duna mi shit me qmim shume te Lir mundesi ndrrimi me tel ose naj sen tjeter me vlere muni me kontaktu edhe Viber 044761286
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim