Furra picave

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Paisje per Hoteleri Inox Shpk 24 Jan 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shesim te gjitha paisjet per hotelieri:

Furra picave/torteve, miksera torteve/picave, skara, ferteza, hauba, tavolina pune, tavolina frigo, llavabo, tostera etj...
Gota pjata luge piruna etj...
Shesim edhe material per torte: qokollad, karamel, shllag, miell per trileqe etj...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim