Bëjmë eliminimin e bubashvabave

Shitet nga: Muja 30 Nën 09:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shërbimet : Të tjera

Bëjmë eliminimin e bubashvabave me preparate profesionale dhe ekologjike.
Tretmani zgjat 30 minuta, nuk përmban erë dhe mund të kryhet në të gjitha stinët e vitit pa pasur nevojë ta lëshoni ambijentin ku jetoni, punoni pra: banesën, shtëpinë, lokalin etj. Eliminimi fillon menjëher gjatë aplikimit të preparatit.
Garantojmë eliminimin e plotë.
Shërbimet i kryejm në tërë teritorin e Kosovës.
Gjithashtu shesim preparatin 35gr. 15 euro
Ju mirëpresim.

Tel: 044 / 220 - 260 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim