Fellne polo 14 coll

Shitet nga: Dini Sot 08:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet per polo me 5 vrima
Fellnet ja te tujtne te ardhura nga gjermania
fellnet jan pa goma

049 258 152 Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim