GOMA 195/65/15

Shitet nga: nehati 28 Nën 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
jan per VW. nga CH. komplet dhe te balancuara.-

250.- £


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim