Goma Bandasha 14-15-16 Prej 20 euro -45 euro

Shitet nga: Dini Dje 08:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe

Shiten goma prej numer 14-15-16-17
Babdasha 14-15-16 per te gjitha veturat
fellne modele te ndryshme per fw opel audi pasat bmw etj

Gomat gjinden ne Sllatin te rrethi i aeroportit afer pompes DINI PETROL

049 258 152 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim