lt Karika per sprinter lt

Shitet nga: milot 14 Sht 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Të tjera
shiten karrikat e sprinterit dyshe treshe dhe katrshe per sprinter jan te reja te ardhur nga zvicrra per gjdo informat kontaktoni ne nr teli 044 125 200 dhe viber 049 80 91 91
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim