U SHIT FLM

Shitet nga: zafira 08 Gsh 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 550 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fushë Kosovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
SHITET VETURA OPEL ZAFIRA 2.0 DTI MOTORR ME ZINGJIR I REGJISTRUAR NE RKS

MODELI I VETURES SELECTION MODELI MAI AVANSUARI TE OPEL ZAFIRA 2.0 DTI ,SHPENZIME MINIMALE

VETURA OSHT E IMPORTUA NGA GJERMONIJA NE FUND TE VITI 2013.PRONARI I PAR NE KOSOV.

VETURES I ASHT BAR SERVISIMI KOMPLET ULEN ME FILTERA PARA 2000KM.

VETURA OSHT NE EMRIN TIM PERSONAL NUK GJINDET NE KURFAR HIPOTEKE BANKARE OSE LLOJ GARANTUESI PERKTHIMI I MENHERSHUM.

EXTRA POSEDON

KLIMA AC NE FUNKSION
AIR BAG KOMPLET VETUREN
BORD KOMPJUTER
ABS
ESP
MBYLLJE QENDRORE
XHAMAT ELEKTRONIK
INTERJERI EXTREM I PASTERT DHE SHUM I RUAJTUR
7-ULSE
GOMAT M\S
FELLNET E BUKURA
RADIO CD
HALLOGENKA PARA MRAPA

VETURA OSHT NE GJENDJE PERFEKTE NUK DON AS MAT VOGLIN INVESTIM TIP TOP.

VETUREN MUND TA MERNI DHE TA DERGONI NE SERVISIN E OPELIT

TAG
opel astra zafira vectra corsa meriva golf audi mercedes shara touran bmw signum insignia toyota reno pegot etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim