DYER HARMONIK

Shitet nga: lulzim 02 Dhj 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
JU OFROJM DYER HARMONIK NGA PLASTIKA NJENGJYRSHE DHE NGA PLASTIKA IMITIM I DRURIT.PLASTIKA ESSHTE MJAFT KUALITATIVE DHE E QERTIFIKUAR ME STANDARD ISO
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE.
TEL.044 148 991 DHE 049 148 991 WAIBER +37744148991
ORARI I PUNES 7 -22 GJDO DITE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim