Dyer dhe Dritare PVC

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: GER TORE Dje 17:30 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

82 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dyer te Brendshme ,Dyer Automatike per Garazha ,Dyer te Blinduara ,Dyer dhe Dritare te Plastikes ,Roleta te Plastikes dheAluminit ,Gilindera te Aluminit

Verejtje: Cmimi 82€ eshte per nje dritare standarde 80X140cm

N.T.P GER TORE
Fushe Kosove (Bresje pran Shkolles Teknike)
+37744897224
gertore1@gmail.com
web: https://www.facebook.com/pages/GER-TORE/1434979123426462
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim