Gilindera te Aluminit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: GER TORE Dje 16:58 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dyer te Brendshme ,Dyer Automatike per Garazha ,Dyer te Blinduara ,Dyer dhe Dritare te Plastikes ,Roleta te Plastikes dheAluminit ,Gilindera te Aluminit

N.T.P GER TORE
Fushe Kosove (Bresje pran Shkolles Teknike)
+37744897224
gertore1@gmail.com
web: https://www.facebook.com/pages/GER-TORE/1434979123426462
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim