ROLETA TE JASHTME KLASIKE

Shitet nga: lulzim Dje 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Punojm roleta te jashtme nga alumin 39 euro metri katror .NQOFSE I INSTALONI ROLETAT E JASHTME NGA ALUMINI KTO ROLETA KANE FLETZAT E MBUSHURA ME IZOLATOR DHE SHTEPIA ESHTE 10 DERI 18 PERQIND ME E NXETE DIMRIT DHE 20 PERQIND ME E FLLADITSHME VERES,SEPSE DRITARET DHE DYERT JANE KONTAKTI I DREJPERDREJ ME AMBIENTIN E JASHTEM.KLIENT TE NDERUAR JU MUNDE TE THIRNI GJDO DITE PREJ ORES 7 GJER NE OREN 22 SHTAT DITE NE JAVE.DIASPOR NE 80 PERQINDE TE PUNVE I KRYEJM PER DIASPOR DHE ATA GJITHMON JANE NDAR TE KNAQUR ME PUNEN TONE,JU NUK DUHET ME QEN FIZIKISHT PREZENT NE KOSOVE PER ME KONTRAKTU PUNEN MOS NGURONI NA KONTAKTONI.
PUNOJM EDHE ROLETA TE JASHTME NGA PLASTIKA 23 EURO METRA KATROR/ROLETA PER DRITARE 80X140 VETEM 30 EURO DERA 80X210 VETEM 48 EURO KEMI EDHE ROLETA TE JASHTME ME MOTOR/MOTORI PAGUHET EXTRA/
TEL.044 148 991 DHE 049 148 991 WAIBER +37744148991
KLIENT TE NDERUAR JU INFORMOJM SE NE EKSPORTOJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME MOTOR DHE PA MOTOR NE DY SHTETE NE ZVICER DHE NE HOLAND.NQOFSE I POROSITNI ROLETAT TEK NE JU DO TE FITONI KUALITETIN DHE PUNEN SIKURSE NE KETO DY SHTETE TE ZHVILLURA TE PERENDIMIT.

PUNEN BESOJANI VETEM PROFESIONITVE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim