Tom 6 inch

Shitet nga: emrush 22 Sht 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
6 inch
tingllon shum mir testi i mundshem
moduli roland td5 & 2 trigera
dobosh &fusi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim