**Shitet Banesa Fushkosov Ka Gjithsej 85 m² QMIM..

Shitet nga: Valmir 28 Sht 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

33 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Fushë Kosovë
** Shitet Banesa Fushkosov Ka Gjithsej 85 m² **

Shitet banesa 3 dhomëshe me sipërfaqe 85m2, kati 6 , në Fushe Kosove (afër VIVA MARKET). Banesa ka Sallon + kuzhine , 2 dhoma të fjetjes, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor ka edhe lift Banesa është Ndertim I ri dhe esht duke perfunduar . Krysisht esht nje Banes per nje FAMILJE Ju lutem let Lajmrohen vetem Blersa serjoz


Numri Kontaktus edhe VIBER 37744767877

Qmimi : 33.500

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim