4 Banesa ne Fushe Kosove (Kodi 165)

Shitet nga: jeti 06 Dhj 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 10
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Agjensioni jeti shpk ka ne dipozicion 4 banesa ne shitje ne Fushe Kosove(te ALBI)

Banesat gjenden ne katin e 1 dhe posedojn kete renditje

Banesa 65m2 posedon 1 sallon me kuzhine 1 dhome gjumi 1 banjo dhe 2 terasa

Banesa 70m2 posedon 1 sallon me kuzhine 1 dhome gjumi 1 banjo dhe terasa

Banesa 113m2 posedon 1 sallon me kuzhine 2 dhoma gjumi 2 banjo dhe 2 terasa

Banesa 130m2 posedon 1 sallon me kuzhine 2 dhoma gjumi 2 banjo dhe terasa me 40m2Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343(viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim