Banesa ne Fushe Kosove (Kodi 166)

Shitet nga: jeti Dje 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr. Nena Tereze
Sipërfaqe: 95.5 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Fushë Kosovë
Agjensionin '' Jeti '' sh.p.k ka ne shitje banesen ne Fushe Kosove. Banesa ka siperfaqe prej 95.5m2 dhe eshte ne katin 5, banessa eshte ne Rr. Nena Tereze afer bankes ekonomike. banesa nuk eshte e banueshme deri ne shtator.
Qmimi 40.000 i diskutueshem
Banesa posedon kete renditje:

-Sallon me kuzhine
2 Dhoma Gjumi
-Banjo
-TerasAgjensioni Jeti Shpk ka Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr:
+38649217979
+38649594343(viber)

ose ne e-mail : jeti-shpk@hotmail.com
Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk


Mund te na gjeni me zyre mbrapa teatrit,saksisht te teb banak

Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim