Banesa prej 97m2 ne Fushe Kosove (Kodi 126)

Shitet nga: jeti Dje 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

52 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 97 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Agjensioni Jeti Shpk ka ne shitje banesen ne Fushe Kosove (afer ambullantes) me siperfaqe prej 97m2 ,kati 2
eshte ndertim i ri banesa posedon: Sallon me kuzhine ,2dhome gjumi, 2banjo dhe 2 terasa
uje 24/h dhe podrum
eshte ne gjendje te rregullt per banim komplet e mobiluar

Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343(viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Ju Mirpresim ne Agjensioni Jeti Shpk
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim