BANES 103m2 F.KOSOVË te Sh.F.Mihal Grameno 3 DHOMA

Shitet nga: Rexhep 01 Dhj 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

33 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: afer VIVA market
Sipërfaqe: 94 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
- SHES BANESE 103m2, NE FUSHE KOSOVË, shume AFER Shkolles Fillore Mihajl Grameno .. BANESA ESHTE NDERTIM I RI NGA STANDARDET ME TE LARTA.
- BANESA e GATSHME PER BANIM MENJEHERE.
- Banesa KA SALLON ME KUZHINE, i KA TRI (3) DHOMA TE FJETJES, KA TERASË, BANJO, KORIDOR. BANESA ESHTE E GATSHME PER BANIM dhe Vendosja ne banese behet menjehere...BANESA ËSHTË NE KATIN E 7. AshensorI punon rregullisht.
- CMIMI FIX. 33.000 Euro
Per me shume informata, Tel. 045 / 283 - 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim