Banesa 3 Dhomshe 78m2 Fushe Kosove

Shitet nga: Avdush 18 Sht 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

42 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 78 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë
Komuna: Fushë Kosovë
Shes banesen ne Fushe Kosove ne Rrugen Nena Tereze perballe mobilerise Mob-in,pran bankes Ekonomike.Banesa gjendet ne pallatin me te bukur ne Fushe Kosove ka pamje kah rruga kryesore ne katin e pare te banimit dhe ka kete renditje:sallon me kuzhine,dy dhoma gjumi,banjo me wc,koridor te madh dhe nje wc te vecant, ka tarase te madhe 28m2 Gjitha kjo per 42000 euro, Banesa eshte me pamje nga rruga kryesore e cila ka pamje shume te bukur.Banesa eshte e rregulluar dhe e gatshme per banim(deri me tani askush nuk ka banuar ne to),eshte e punuar shume mire,muret i ka te punuara me glet dhe e ngjyrosur me ngjyre te bardhe,ka te shtruar laminat 1 cm trashesi,ka nxemje qendrore,rryme e uje 24 ore ka lift edhe pse gjindet ne katin e pare te banimit,ka rrjetin telefonik dhe internetit.Kjo banese ka shume afer supermarketin VIVA fresh,shkollollen fillore dhe cerdhen.Me e rendesishmja eshte se banesa ka leje ndertimi dhe bartja mund te kryhet pa problem. Cmimi 42000 Euro i diskutueshem.

044195623 ose ne viber 00447413773649
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim