Banesa ne Fushe Kosove (Kodi 262)

Shitet nga: jeti Dje 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 76 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Agjensioni jeti shpk ka ne shitje banesen ne fush kosov,Banesa esht 76m2,ne katin e 6,banesa ka 1sallon 1kuzhin 2dhoma gjumi 1banjo , Banesa esht ne gjendje per banim te menihershem,banesa posedon,lift, nxemje qendrore,uj rrym.
Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343
+37745965858

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim