Banesa ne Fushe Kosove Kodi 196

Shitet nga: jeti 03 Dhj 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 74 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Agjensioni JETI shpk ka ne shitje banesat ne Fushe Kosove

1.Banesa me siperfaqe 74.45m2 eshte ne katin 8 dhe posedon kete renditje Sallon me Kuzhine, 2.Dhome Gjumi, Banjo.

Agjensioni Jeti Shpk ka Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr:
+38649217979
+38649594343(viber)
ose ne e-mail : jeti-shpk@hotmail.com


Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim