Banesa ne Fushe kosove(Kodi 183)

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: jeti Dje 09:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90.5 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje Banesen ne Fushe Kosove me siperfaqe prej;
Banesa I me siperfaqe 90.5m2 banesa eshte ne katin e 7 eshte e banueshme Banes esht e ndertuar me kualitet te lart.dhe ka lift.uje,rrym 24or. banesa eshte te rrethi.

Qmimi per m2 eshte 400euro
-Banesa ka kete renditje:
-Sallon me kuzhine
2 Doma gjumi
-Banjo
-TerasPer ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343(viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Agjensioni Jeti shpk ju Ofron ndim ne zgjidhjet tua.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim