Banesat ne Fushe Kosove (Kodi 188)

Shitet nga: jeti 06 Dhj 09:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: > 10
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Agjensioni JETI shpk ka ne shitje banesat ne Fushe Kosove

1.Banesa me siperfaqe 56.5m2 eshte ne katin 3 dhe posedon kete renditje Sallon me Kuzhine, Dhome Gjumi, Banjo,Teras.

2.Banesa me siperfaqe 122m2eshte ne katin 3 dhe posedon kete renditje Sallon me Kuzhine,3 Dhoma Gjumi, Banjo,Shpajz,Teras 30m2

3.Banesa me siperfaqe 94m2 eshte ne katin e 3 dhe posedon kete renditje: Sallon me Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, Banjo,Shpajz


4.Banesa me siperfaqe 86m2 eshte ne katin 6 dhe posedon kete renditje:Sallon me Kuzhine,2 Dhoma Gjumi, Banjo,Shpajz

5.Banesat me siperfaqe 122m2 gjenden ne katin 3. posedojn Sallon me Kuzhine, 2.Dhome Gjumi,Banjo,Terase,Shpajz.Agjensioni Jeti Shpk ka Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr:
+38649217979
+38649594343(viber)
ose ne e-mail : jeti-shpk@hotmail.com


Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim