Banese prej 63.5 & 105 m2 ne Fushe Kosove

Shitet nga: Burim 30 Nën 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 89 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shes banesen ne katet 3 dhe 5 me 63.7m2 & 105m2 ne katin e 8 te gatshme per banim. Si dhe 3 banesa ne katet 2,4&6 me 80m2 ne llamellen e 4-te
Banesa eshte shume afer shkolles Mihal Grameno dhe ka hapsir te mjaftueshme parkuese si dhe hapsir gjelberuese gjithashtu.
Banesat jane ne lamellat tre dhe kater.

Per me shume info mund te me kontaktoni ne +38649231894 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim