Kerkoje 2 banesa ne Fushe Kosove (Kodi 008)

Shitet nga: jeti 03 Dhj 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Kerkoje 2 banesa ne Fushe Kosove
Dua te jene ne nje hyrje dhe jo me lart se kati i 4
Banesat te jene 75 deri 85 m
Pagesa behet Kesh
Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343
+37745965858
ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com
Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk
Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim